הורות מהנה

%D7%9C%D7%95%D7%92%D7%95%20%D7%99%D7%A0%

הורות מהנה היא המקום אשר בו אני נותנת לכם ההורים, את הכלים המתאימים לכם להנות יותר מההורות שלכם.

לאורך כל שנות עבודתי עם ילדים בגיל הרך, היה מובהק מאוד הקשר בין התנהלות הורית משפחתית, להתנהלות הילד ויכולותיו להתמודד בחברת הילדים, בגן הילדים.

מהר מאוד ראיתי שאם יש צורך בעזרה לילד- יש לא פעם ,גם צורך בעזרה להורים.

לשיטתי סוכני השינוי המשמעותיים ביותר הם ההורים ולכן אני רואה חשיבות רבה לעבודתי עם הורים, כדי לקדם ולסייע לילד בהתנהלותו היומיומית בסביבה הקרובה לו, ומתוך כך גם לשפר את האקלים המשפחתי בבית.

מה יש בהורות מהנה?

ייעוץ פרטני - מענה פרטני לכל משפחה בנפרד. הן ב zoom והן במפגשים פרונטלים. אצלי בקליניקה, או אצלכם בבית. לשיטתי ייעוץ הורים אינו חייב להיות ארוך ומייגע. אני מאמינה שהורים יודעים מה צריך? למה? וכמה? אך מאוד מבולבלים מכל רעשי הרקע הסביבתיים. אני עוזרת לכם לנקות את רעשי הרקע, מסייעת לכם למקד את הצרכים שלכם ושולחת אותכם לדרך עם כלים מותאמים לכם.
רגע, רגע ! אני לא שולחת אותכם לדרככם לבד. אני נותנת לכם לווי טלפוני לאורך כל התהליך, בהתאם לצרכיכם! במידה ותרגישו שאתם זקוקים לעוד פגישת ייעוץ- כמובן שאני כאן בשבילכם.
 

הרצאות - יתקיימו הרצאות ממוקדות נושאים, אשר מעניינים אותכם ההורים. ההרצאות נערכות בzoom וגם באופן פרונטלי. ההרצאות באות לתת פתח לדבר האמיתי. כל נושא הוא עולם בפני עצמו. בהרצאות תוכלו לשאול שאלות, ולקבל מענה ראשוני.

 

סדנאות - קבוצות הורים אשר נפגשות פעם בשבוע למשך כ 6-10 מפגשים.

אני מוצאת כי העבודה כקבוצה יש בה הרבה מאוד כח. הקבוצה מכילה את המשתתפים כל אחד בדרכו. הכח המשמעותי ביותר של הקבוצה- תחושת השייכות. גם כהורה אני זקוק לדעת שאני לא לבד בתהליך הזה. הקבוצה מחזקת, מלווה ומסייעת לכל אחד ואחד. במפגשים מקבלים כלים מותאמים כל אחד על פי צרכיו. כל משתתף גם מביא את נסיונו ואת הצלחותיו לאחרים.

העקרון המנחה במפגשים אלו -  כולנו כהורים מתמודדים עם קשיים דומים. וכל אחד יכול ללמוד וללמד כאחד.

 

הורים בסלון - הורים בסלון הינו מפגש קבוצתי אינטימי ומיוחד, אצלכם בבית, בו נעלה, נדון ונציע פתרונות לאתגרים וההתמודדויות היומיומיות אשר עולים בגידול הילדים.

​​הפורמט של הורים בסלון מאפשר נגישות ופתיחות אצלכם בבית עם האנשים שאתם בוחרים להיות איתם, עם האנשים שיש לכם מכנה משותף איתם.

איך עושים את זה? אתם אוספים לכם את האנשים שאתם רוצים איתכם ואני באה אליכם.

מה הם נושאי השיחה? אתם מביאים את הנושאים המתאימים לכם.

מה הרכב הקבוצה? אתם מחליטים

הורים בסלון מאפשר את תחושת הביטחון של המשתתפים הן מבחינת השותפים לקבוצה והן מבחינת המקום המוכר והבטוח.

 

בוקר אמהות - מפגשי אמהות אחרי לידה

כל מה שאמא אחרי לידה זקוקה – לא להיות לבד! 

אמא אחרי לידה זקוקה למישהו שיקשיב לה, מישהו שיראה אותה, מישהו שיבין אותה. מרגע הלידה כל הפוקוס של כל הסביבה עובר לילוד הרך.

האם מישהו רואה אותך? את העייפות שלך? את ההתמודדות האינסופית שלך עם הילוד החדש? האם מישהו מקשיב לך? לתחושות שלך? לחששות ולחרדות שלך? לשאלות ולהתלבטויות שלך?


מה תמצאי אצלינו?
* מקום בו תוכלי להיפגש עם עוד אמהות כמוך.

* מקום בו תוכלי לשאול, להתייעץ, על כל נושא שמעסיק אותך. 

* מקום בו תוכלי גם לנוח ולדעת שילדך/ילדתך נמצא בידיים אמונות ובטוחות.

* זה המקום לאכול ארוחת בוקר קלה ומזינה מבלי לדאוג שעוד רגע התינוק יתחיל לבכות. יש מי שידאג לו אצלינו ויאפשר לך לדאוג לעצמך לתזונה נכונה ורגועה. 

* מקום נעים, מחבק ומכיל, מקום אינטימי.

* ארוחת בוקר מזינה וטעימה

* אשת מקצוע שתלווה אותך בדרכך בהורות. תיתן מענה לכל שאלותייך וחששותייך.

* אשת מקצוע שתלווה אותך ואת ילדך בשלבי ההתפתחות השונים של הילד. החל מהרמת ראש, הקשבה, גלגול, זחילה.. כולל מעבר לאכילת מוצקים.

* עוד נשים כמוך אשר זקוקות שמישהו יראה, יקשיב ויהיה איתן. חברות למסע. 

מספר מצומצם של משתתפות

למה אתם מחכים?

עכשיו הזמן לפעול כדי לקבל את הכלים והידע להורות שפויה יותר!

אני זמינה לכל שאלה,

אריאלה 

אריאלה זמיר - מנחת הורים לגיל הרך (2) (1