מאמרים  אחרונים

הורות מהנה

הורות מהנה היא המקום אשר בו אני נותנת לכם ההורים, את הכלים המתאימים לכם להנות יותר מההורות שלכם.

לאורך כל שנות עבודתי עם ילדים בגיל הרך היה מובהק מאוד הקשר בין התנהלות הורית משפחתית והתנהלות הילד ויכולותיו להתמודד בחברת הילדים, בגן הילדים.

מהר מאוד ראיתי שאם יש צורך בעזרה לילד- יש גם צורך בעזרה להורים.

לשיטתי סוכני השינוי המשמעותיים ביותר הם ההורים ולכן אני רואה חשיבות רבה לעבודתי עם הורים, כדי לקדם ולסייע לילד (וכמובן לכל המשפחה), בהתנהלותו היומיומית בסביבה הקרובה לו.

מה יש בהורות מהנה?

ייעוץ פרטני - מענה פרטני לכל משפחה בנפרד. הן ב zoom והן במפגשים פרונטלים. אצלי בקליניקה, שהיא חלק מהמרכז או אצלכם בבית. לשיטתי ייעוץ הורים אינו חייב להיות ארוך ומייגע. אני מאמינה שהורים יודעים מה צריך? למה? וכמה? אך מאוד מבולבלים מכל רעשי הרקע הסביבתיים. אני עוזרת לכם לנקות את רעשי הרע, מסייעת לכם למקד את הצרכים שלכם ושולחת אותכם לדרך עם כלים מותאמים לכם.
רגע, רגע ! אני לא שולחת אותכם לדרככם לבד. אני נותנת לכם לווי טלפוני לאורך כל התהליך, בהתאם לצרכיכם! במידה ותרגישו שאתם זקוקים לעוד פגישת ייעוץ- כמובן שאני כאן בשבילכם.

 

הרצאות- יתקיימו הרצאות ממוקדות נושאים, אשר מעניינים אותכם ההורים. בשלב זה ההרצאות יערכו בzoom  ובהמשך נחזור להרצאות פרונטליות במרכז.  ההרצאות באות לתת פתח לדבר האמיתי. כל נושא הוא עולם בפני עצמו. בהרצאות תוכלו לשאול שאלות, ולקבל מענה ראשוני.

 

סדנאות - קבוצות הורים אשר נפגשות פעם בשבוע למשך כ 10 מפגשים.  אני מוצאת כי העבודה כקבוצה יש בה הרבה מאוד כח.  הקבוצה מכילה את המשתתפים כל אחד בדרכו. הכח המשמעותי ביותר של הקבוצה- תחושת השייכות. גם כהורה אני זקוק לדעת שאני לא לבד בתהליך הזה. הקבוצה מחזקת, מלווה ומסייעת לכל אחד ואחד. במפגשים מקבלים כלים מותאמים כל אחד על פי צרכיו. כל משתתף גם מביא את נסיונו ואת הצלחותיו לאחרים.

העקרון המנחה במפגשים אלו -  כולנו כהורים מתמודדים עם קשיים דומים. וכל אחד יכול ללמוד וללמד כאחד.

 

הורים בסלון- הורים בסלון הינו מפגש קבוצתי אינטימי ומיוחד בו נעלה, נדון ונציע פתרונות לאתגרים וההתמודדויות היומיומיות אשר עולים בגידול הילדים.

​​הפורמט של הורים בסלון מאפשר נגישות ופתיחות אצלכם בבית עם האנשים שאתם בוחרים להיות איתם, עם האנשים שיש לכם מכנה משותף איתם.

איך עושים את זה? אתם אוספים לכם את האנשים שאתם רוצים איתכם ואני באה אליכם.

מה הם נושאי השיחה? אתם מביאים את הנושאים המתאימים לכם.

מה הרכב הקבוצה? אתם מחליטים

הורים בסלון מאפשר את תחושת הביטחון של המשתתפים הן מבחינת השותפים לקבוצה והן מבחינת המקום המוכר והבטוח.

למה אתם מחכים?

עכשיו הזמן לפעול כדי לקבל את הכלים והידע להורות שפויה יותר!

אני זמינה לכל שאלה,

אריאלה 

אריאלה זמיר - מנחת הורים לגיל הרך (2) (1